Betono pakaitalas XFiXi

Betono pakaitalas XFiXi
8.50€
Betono pakaitalas XFiXi

Užklausa dėl šios prekės
Betono pakaitalas XFiXi yra nauja, inovatyvi ir patogi alternatyva betonui, naudojamam tvorų, vartų, terasų statramsčių bei ženklų, vėliavų stiebų ir įvairių kitos paskirties stulpų montavimui ir įtvirtinimui grunte. XFiXi taupo jūsų laiką, pastangas ir palengvina Jūsų gyvenimą.

Montavimo laikas naudojant betoną yra žymiai ilgesnis, o, be to, pasiruošimas betonavimui gali trukti net visą dieną ir jam reikalinga daug įrangos. O su XFiXi Jūs galite sumontuoti/įtvirtinti tvoros statramstį per 5 minutes. Betono pakaitalas sumaišomas tik per 1 minutę ir jam nereikia nei vandens, nei žvyro ar elektros, o tuo labiau betono maišyklės. Taigi daug lengvesnis montavimo/įtvirtinimo procesas, lyginant su betonavimu.

Betono pakaitalą sudaro 2 komponentai, išpilstyti į atskirus buteliukus. Montuojant laikykitės instrukcijoje nurodytų saugumo, darbų eiliškumo ir kitų reikalavimų, siekiant saugiai sumontuoti/įtvirtinkti statramstį, stulpą ir pan..

Montuojant ar įtvirtinant statramsčius, stulpus, stiebus ir pan. būtina atsiminti, kad skylės diametras turi būti 3 - 5 cm didesnis, nei tvirtinamo stulpo ar stiebo. Reikalingą betono pakaitalo XFiXi kiekį galite pasiskaičiuoti skaičiuoklėje.


BETONO PAKAITALAS XFIXI - PUIKUS PASIRINKIMAS MONTUOJANT STATRAMSČIUS, STULPUS, STIEBUS IR T.T.
  
PIGU

PIGU

XFiXi kaina priklauso nuo duobės dydžio.

Svarbu įvertinti visus kaštus, nes montuojant/įtvirtinant su XFiXi sutaupoma darbo ir laiko sąnaudų, lyginant su montavimu/tvirtinimu, naudojant betoną.
LENGVA

LENGVA

Su XFiXi lengva montuoti. XFiXi naudojamas kaip alternatyva betonui. 

Jokio vandens, žvyro ar betono maišyklės. Jokių sunkių betonavimo darbų. 

Paprasčiausiai sumaišykite komponentus A ir B tarpusavyje, kaip nurodyta instrukcijoje ir sumontuokite/įtvirtinkite statramstį be didesnių pastangų.
GREITA

GREITA

Laikas - pinigai, o su betono pakaitalu XFiXi taupote laiką.

Lyginant su įprastais montavimo/įtvirtinimo darbais, kuriems naudojamas betonas ir kurių darbai trunka iki 24 val., su XFiXi Jūs užtruksite iki 5 min. 


 

1. Prieš naudojant betono pakaitalą XFiXi ir prieš atidarant buteliukus bei sumaišant komponentus, atidžiai perskaitykite instrukciją, kad išvengtumėte sužeidimų ar nuosavybės sugadinimo. Netinkamas naudojimas gali būti pavojingas. Sumaišyti komponentai butelyje gali sprogti ir aptaškyti viską aplinkui, jei buteliukas nebus atidarytas ir išpiltas per minutę.2. Būtinai mūvėkite pirštines, kurias gausite kartu su betono pakaitalo XFiXi pakuote, Užsidėkite akinius, kai pilstysite betono pakaitalą XFiXi. Kaip suteikti pirmąją pagalbą, aprašyta saugumo instrukcijoje.

3. Visada palaikykite betono pakaitalą XFiXi 20oC - 27oC temperatūroje prieš naudojimą. Jei betono pakaitalas bus žemesnės temperatūros, tai reakcijos ir išsiplėtimo laikas bus ilgesnis bei bus mažesnis išsiplėtimo tūris. Aukštesnės temperatūros betono pakaitalo XFiXi reakcijos ir išsiplėtimo laikas bus trumpesnis, kas tuo pačiu sumažins montavimo laiką, padidins betono pakaitalo išsiplėtimo tūrį bei sumažins jo kietumą.

4. DĖMESIO! Prieš sumaišant komponentus, būtinai įstatykite statramstį į duobę/skylę ir jį pilnai paruoškite montavimui, t.y. išlyginkite su gulsčiuku ir įtvirtinkite, kad nejudėtų. Prieš pilant betono pakaitalą XFiXi, įsitikinkite, kad duobės dugne nėra vandens. Jei jo yra, tai palaukite kol vanduo bus absorbuotas grunto, t.y. susigers. Taip pat galite įberti kiek sauso grunto, žvyro, smėlio ar cemento, kad sugertų vandenį. Jei negalite laukti kol vanduo susigers, galite išpompuoti su siurbliu.5. Betono pakaitalo XFiXi pakuotę sudaro 2 komponentai A ir B, išpilstyti į atskirus butelius. Buteliukai nėra pilni, nes A buteliuke esantis komponentas turi būti supiltas į B buteliuką ir sumaišomas, laikantis nurodymų.6. Atidžiai supilkite komponentą A į komponentą B. Maišykite apie 40 - 50 sekundžių, sukiodami buteliuką aukštyn-žemyn.  NEVIŠRYKITE MAIŠYMO LAIKO, NES BUTELIUKAS GALI SPORGTI!
DĖMESIO: Jei buteliuko temperatūra prieš sumaišymą viršija maksimalią rekomenduojamą (27oC), tai betono pakaitalas gali išsiplėsti greičiau.7. Pilant sumaišytą betono pakaitalą XFiXi į duobę, rekomenduojama juo "sudrėkinti" (apipilti) statramstį, stulpą prie žemės paviršiaus. Tokiu būdu jie bus geriau apsaugoti nuo puvimo ar korozijos.  8. Jei reikia, po betono pakaitalo XFiXi supylimo į duobę, statramstį dar galite koreguoti, bet ne vėliau kaip 5 min. po supylimo. Nekilnokite statramsčio aukštyn-žemyn. Išsiplėtimas trunka apie 3 -5 min. Išsiplėtus betono pakaitalui XFiXi jau nebereikia statramsčio prilaikyti. Jei vėjuota, tai rekomensduojama statramstį prilaikyti iki 7 min. Apytiksliai po 30 - 45 min. betono pakaitalas XFiXi bus pakankamai kietas. Palaukite dar 6 valandas, kad jis pakankamai sutvirtėtų ir jau būtų galima montuoti tvorą.9. Jie reikia, duobę visada galima papildyti, bet ne anksčiau, kaip po 5 min., kai betono pakaitalas XFiXi pakankamai išsiplečia. 

10. Pilnai sukietėjus, atsargiai su peiliu ar pjūklu nupjaukite paviršinę sukietėjusią betono pakaitalo XFiXi dalį. 11. Nupjaukite sukietėjusio betono pakaitalą XFiXi 5 - 10 cm žemiau grunto paviršiaus ir užpilkite gruntu ar žvyru. 

Svarbu: Jei betono pakaitalo paviršius nėra padengtas gruntu ar žvyru, tai tiesioginiai UV spinduliai gali paveikti jo struktūrą ir kokybę.Papildomos rekomendacijos:
  • Duobės gylis turi siekti apie 1/3 statramsčio ilgio.
  • Kuo duobė/skylė siauresnė ir gilesnė, tuo geriau montuoti su betono pakaitalu XFiXi.
  • Pasiskaičiuokite reikalingą betono pakaitalo XFiXi kiekį su skaičiuokle.
  • Betono pakaitalas XFiXi turi užpildyti apytiksliai 90% duobės/skylės, o likusi dalis turi būti užpilta gruntu ar žvyru/skalda.
  
 

Betono pakaitalą XFiXi galite įsigyti

UAB Komerta
M. Mažvydo 15, Vilnius


E-parduotuvėse:
  


Betono pakaitalo XFiXi pakuočių kiekis duobei/skylei užpildyti pateiktas lentelėse.

Apvalus statramstis, duobės gylis 60 cm:
 
 Duobės skersmuo  10 cm  15 cm 20 cm
 5 cm statramstis 0,6 1,6 -
 7 cm statramstis 0,4 1,4 2,8
 10 cm statramstis - 1 2,4
 15 cm statramstis - - 1,4


Apvalus statramstis, duobės gylis 100 cm:
 
 Duobės skersmuo  10 cm  15 cm 20 cm
 5 cm statramstis 1 2,7 -
 7 cm statramstis 0,7 2,3 -
 10 cm statramstis - 1,6 4
 15 cm statramstis - - 2,3


Stačiakampis statramstis, duobės gylis 60 cm:
 
 Duobės skersmuo  10x10 cm  15x15 cm 20x20 cm
 6 x 6 cm statramstis 0,2 1,2 2,6
 10 x 10 cm statramstis - 1 1,5
 13 x 13 cm statramstis - - 1
 15 x 15 cm statramstis - - 0,5


Stačiakampis statramstis, duobės gylis 100 cm:
 
 Duobės skersmuo  10x10 cm  15x15 cm 20x20 cm
 6 x 6 cm statramstis 0,7 2,4 4,8
 10 x 10 cm statramstis - 1,3 3,7
 13 x 13 cm statramstis - - 2,5
 15 x 15 cm statramstis - - 1,6


Tikslesnį reikalingą kiekį betono pakaitalo XFiXi galite pasiskaičiuoti: https://www.betono-pakaitalas.lt/skaiciuokle.htm